Ostatní

Chcete zažít něco netradičního? Ubytujte se v korunách stromů

Chtěli byste konečně odbočit ze stereotypu a začít něco nového? Můžete se ubytovat v korunách stromů. Mnoho lidí v dětství toužilo po domku na stromě. Některým se jejich sen splnil, ale většina se žádného domku nedočkala. Nemusí to být nesplněný sen a můžete si užít krásný pobyt v luxusních domech na stromě. Pokud už jste dlouho nic příjemného nezažili, je nejvyšší čas využít možnosti, která vás na chvíli odstřihne od moderního světa a vyžene vás do divočiny na strom.

Budete ubytovaní v krásné přírodě

Domy na stromě se nazývají Treehouse Ještěd a to kvůli tomu, že je z nich krásný výhled na Ještěd, dále také na Ralskou pahorkatinu a na Bezděz. Domy se nachází v horské přírodě uprostřed lesa a daleko od civilizace, nejbližší obcí je obec Křížany. Domy jsou luxusní, útulné, ale není v nich elektřina, to proto, abyste si na čas odpočinuli od všech technologických vymožeností a soustředili se na to, co je v životě skutečně důležité.

Přes den můžete vyrážet na krásné výlety do okolí, můžete venku grilovat, využívat venkovní saunu a mnoho dalšího. Večer si užijete krásný pohled na noční oblohu, který je obzvláště úchvatný, když jste na terase v houpací síti. Můžete popíjet víno, rozjímat o životě, najít si čas na přečtení dobré knihy nebo se bavit s přáteli nebo svým protějškem. Náhle si uvědomíte, že se dokážete obejít bez televize, bez počítače a dalších zbytečností, které jen odvádí vaší pozornost. Jedná se o silný zážitek, když budete na chvíli vytrženi ze svého hektického života, náhle si uvědomíte důležité životní hodnoty a budete přemýšlet jinak. Zjistěte více informací o tomto ubytování na webu treehousejested.cz a zarezervujte si také zážitek, na který nikdy nezapomenete.