Ostatní

Dárek nejen pro myslivce – co můžete s fotopastí provádět?

Jestliže jste jedni z těch, kteří dnes a denně hovoří o tom, jak báječné je pozorovat zvířata ve volné přírodě, chodíte rádi do lesa, hodiny sedíte na posedu a zkoumáte, kdy se zvíře objeví ve vašem zorném úhlu, pak jistě oceníte tento přístroj. Co když vám jej někdo koupí k narozeninám nebo na Vánoce? Pak jistě zavládne radost, protože s jeho pomocí přesně víte, kdy se které zvíře objevuje blízko lesa nebo louky, kde rádi sledujete zvěř. Jde také o velmi dobrého pomocníka a to nejen pro myslivce. Co všechno umí tento přístroj?

Krabička, která vám umí hodně pomoci

Fotopast Bunaty. Malá a na první pohled opravdu nenápadná krabička, do které byste určitě neřekli, co všechno může umět. Tyto přístroje využívají nejen myslivci, milovníci přírody, zvířat, lesníci a další, kteří se starají o zvěř a les obecně. V poslední době se hojně rozšířilo využití těchto přístrojů v rámci ochrany a bezpečí. Využívá je Policie České republiky a víc než dvě stě měst a obcí v republice. Díky nim tak mohou lépe a pohodlně chránit svůj majetek, dům a vše okolo. Využívá jej také mnoho firem a také lidé pro své soukromé účely, jako ochranu před zloději či jinými nenechavci.

Péče profesionálních fotopastí

Pořiďte si také vy malou kouzelnou krabičku, která bude chránit vás a vaše bezpečí. Použít ji můžete pro mnoho účelů, ať už jde o pozorování zvěře, bezpečnostní důvody, sledování nemovitostí, chat, chalup a mnoho a mnoho dalšího. Fotopasti Bunaty jsou velmi profesionální a kladou důraz na kvalitu a především spolehlivost. Jsou bezhlučné a disponují zcela neviditelným nočním snímáním, takže pořizuje kvalitní snímky také v noci. Nabídka je velmi široká, můžete nechávat fotky nahrávat na SD kartu či si pořídit typ, který odesílá snímky či krátká videa rovnou jako MMS nebo e-mail.