Ostatní

Dopřejte svým zaměstnancům kvalitní stravování

Kvalita stravování je dnes právem v popředí zájmu, neboť je to jedna ze součástí zdravého životního stylu. Rozhodně nikomu nesvědčí jíst nepravidelně a ve spěchu, nebo se pořádně najíst až večer. Mnozí zaměstnavatelé si již uvědomují, že spokojený zaměstnanec je pro firmu užitečnější a podává i lepší pracovní výkony jak při manuální práci, tak v kanceláři. Proto se snaží vytvářet příjemné pracovní prostředí a také zajišťovat firemní stravování.

Poskytovatel firemního stravování

Poskytovatelem prvotřídního stravování pro průmyslové podniky, úřady, instituce a jiné subjekty s větším počtem zaměstnanců je společnost ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., sídlící v Praze v ulici Za Černým Mostem. V současné době zajišťuje pro své klienty výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené a hluboko zmrazené stravy. Přímo v areálu podniků či úřadů zajišťuje závodní stravování a provozuje také prodejny potravin, tedy kantýny. Na objednávku připravuje kompletní cateringové akce, jako jsou podnikové večírky, různé oslavy, prezentace apd. Provozuje také vlastní luxusní restauraci, kde hostům poskytuje vybrané služby v krásném prostředí.

Nabídka v rámci závodního stravování

Klienti mají možnost výběru ze čtyř druhů hotových jídel, tří druhů minutkových jídel, dvou druhů obložených talířů, jednoho druhu ovocného talíře, dvou druhů polévek a dvou druhů točených džusů. Posledně jmenovaný nápoj si zákazník může sám upravit, neboť má k dispozici cukr, sirup a citron.

Co je dále součástí denní nabídky?

Například je to celkem 12 druhů stálých minutek a k tomu 7 druhů standardních minutkových příloh či 13 druhů exkluzivních příloh. Po dobrém obědě si zákazníci mohou dopřát zmrzlinový pohár, které jsou dodávány v 11 druzích. Firemní stravování je zajišťováno bezobjednávkovým systémem, takže zákazník si může vybrat z nabízeného menu cokoliv a bez omezení porcí. Placení je bezhotovostní i hotovostní.

Kantýny

Jsou zásobovány pravidelně každý den z centrálních skladů společnosti ARTER, ve kterých je udržován nepřetržitě stav více než 600 druhů zboží. Společnost je schopna ve velmi krátké době reagovat i na atypické požadavky zákazníků. Zaměstnanci si tak mohou zakoupit základní potraviny i další produkty ještě v areálu svého zaměstnavatele a nemusí běhat po obchodech.