Ostatní

Dovolená nebo prodloužený víkend – Máchovo jezero je místem pro každého!

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou nebo prodloužený víkend? Chcete si odpočinout v České republice, protože u nás je taky krásně! Spousta krásných míst, která vám poskytnou azyl a místo, kde můžete trávit svůj volný čas. A bude jedno, zda půjde o aktivní dovolenou, kde bude čas na sportovní aktivity, které máte tolik rádi nebo jen na odpočinek, který si můžete užívat plnými doušky a relaxovat po dlouhých a náročných dnech. Využít můžete krásné okolí Máchova jezera. Kde si tedy najít to správné a pohodlné ubytování? Můžete vyzkoušet komplexní služby chatové osady!

Máchovo jezero a jeho nabídka

Když se rozhodnete strávit nějaký čas v tomto okolí, pak jsou pro vás důležitá klíčová slova jako Máchovo jezero Ubytování. Snažíte se najít místo, kde se můžete ubytovat, které bude vyhovovat vašim požadavkům a také, které bude cenově přijatelné. To všechno do puntíku splní právě chatová osada Elite ve Starých Splavech. Jde o krásné rekreační středisko, které disponuje ubytováním v chatkách. Ty jsou čtyřlůžkové a vybavené chladničkou, takže do ní můžete uložit, co potřebujete. Areál je plně vybavený, takže můžete svůj čas trávit opravdu tak, jak chcete. Můžete využívat nabízené sportovní aktivity jako šlapadla, loďky, minigolf a další nebo jen tak relaxovat u jezera.

Co vše vám areál nabízí?

K dispozici je jídelna s barem kde si můžete zajistit polopenzi nebo plnou penzi, takže o jídlo budete mít postaráno. K dispozici je také společné sociální zařízení v areálu, dále například také ohniště, možnost zapůjčení grilu. Pro děti je zde také spousta možností, houpačky, prolézačky, pískoviště a další a další věci. Každý si tak zde najde to své, co pro něj bude nejlepší. Užijte si dovolenou podle vlastního uvážení, elite-stare-splavy jsou tím pravým místem.