Ostatní

Firemní tiskoviny tvoří součást image každé společnosti

Pokud jste majitelem společnosti, jistě víte, že image společnosti vytváří i firemní kultura jejíž nedílnou součást tvoří i firemní tiskovinyPatří mezi ně hlavičkový papír a obálky, poznámkové bloky a zápisníky s logem nebo letáky. Pokud hledáte profesionály, kteří vše zajistí, pak je to on-line print Printuj.cz, jehož cílem je, kromě jiného, tisk firemní tiskovina. Využít můžete firemní online designer. Můžete s ním pracovat kdekoli a kdykoli. K dispozici se nabízí celá řada šablon, které můžete použít pro své tvoření. Veškeré tiskoviny jsou dodávány za velmi přijatelné ceny.

Firemní tiskoviny od Printuj

  • Hlavičkové papíry

Společnost hlavičkové papíry tiskne na hlazený a vysoce bělený papír. Můžete si vybrat šablonu z nabídky přednastavených a profesionálně zpracovaných vzorů a upravit si ji pomocí online designeru nebo můžete zaslat vlastní tiskové podklady. Dodání vaší objednávky se uskuteční do 48 hodin a to po celém našem území.

  • Obálky s potiskem

Plnobarevný tisk je realizován od sto kusů. Pro návrh designu obálky můžete využít online designér, ve kterém lze upravit již předem připravené šablony. Pokud máte vlastní grafiku, můžete ji zaslat. Jestliže máte zájem o personalizaci obálek, zašlete také potřebný datový soubor. Obálky jsou hotové doručovány do dvou pracovních dnů.

  • Poznámkové bloky s logem

Společnost nabízí poznámkové bloky s padesáti stranami a kartonovou podsádkou, vazbu lze volit lepenou, která je trhací, nebo kroužkovou, typ bloku je pak linkovaný, čtverečkový nebo čistý. Potřebné údaje se tisknou na jednu stranu, na všechny listy.

  • Zápisníky s logem

U zápisníků s logem je potištěná přední i zadní obálka, která se vyrábí z tvrdého kartonu. Vybrat si můžete 30 nebo 50 listů, které jsou potištěny z obou stran. Po delší straně je kroužková vazba a papír uvnitř zápisníku jsou linkované, čtverečkové nebo čisté. Zápisníky jsou dodávány do tří dnů.