Ostatní

Hledáte příjemné ubytování v Praze?

V Praze je celá řada velkých i menších hotelů, ale i penzionů a jiných ubytovacích zařízení. Jejich poloha a úroveň je pochopitelně rozmanitá. Při výběru vhodného ubytování záleží na Vašich představách a požadavcích. Pokud přijedete do Prahy na obchodní jednání, na konferenci či jinou akci a potřebujete přespat pouze jednu noc, nebudete mít zřejmě přehnané nároky. Ovšem kdo hledá hlavně klid, ale přitom chce být co možná nejblíže centru s výhodným dopravním spojením, pro toho je ideálním řešením Akat Pension v Praze 5 – Smíchov. Tento hotel či penzion vás příjemně překvapí a určitě se sem při dalších návštěvách hlavního města budete rádi vracet.

Čím vás penzion okouzlí?

Samozřejmě svým vybavením, obsluhou a hlavně výhodnou strategickou polohou. V těsné blízkosti penzionu jsou dostupné všechny druhy pražské hromadné dopravy, se kterou se snadno a rychle přesunete jak do centra, tak do blízkého okolí Prahy, nebo na letiště. Využít můžete zejména ideálního dopravního prostředku, kterým je metro. Pár kroků od penzionu Akat je stanice Anděl na trase B. Stejně blízko jsou zastávky tramvají a městských autobusů. Nedaleko je autobusové nádraží a vlaková stanice Praha-Smíchov. Pokud přijedete do Prahy vlastním či služebním autem, budete jej moci v klidu zaparkovat v objektu hotelu. Je zde i parkoviště pro zájezdové autobusy nebo autobusy sportovních klubů, přivážejích turisty nebo sportovce. Podmínkou je předchozí telefonická či e-mailová rezervace.

Typy ubytování v Akat Pensionu

Vybrat si můžete ze dvou variant, a to hotelový nebo turistický typ. První kategorii si vybírají náročnější hosté a turistická kategorie v hostelu je určena pro sportovce nebo děti na školním výletě.

  • Hotel Akat nabízí komfortní ubytování v 18 pokojích, které jsou vybaveny pohodlným nábytkem, vlastním sociálním zařízením a LCD televizí. Vybrat si můžete mezi jedno, dvou, tří a čtyřlůžkovým pokojem
  • Hostel v Praze na Smíchově je ideálním azylem zejména pro sportovní týmy, které přijedou ke svému zápasu a potřebují být pohromadě. K dispozici je pro ně 32 pokojů s celkovou kapacitou 100 osob. Pro porady či k zábavě mohou využít salonek v restauraci, nebo venkovní zahrádku.