Ostatní

Když muže postihnou intimní problémy, měl by je řešit

Každý muž je rád, když dokáže kvalitně uspokojit svůj protějšek. Ke spokojenosti v intimním životě je potřeba více faktorů, ale jedním z nejdůležitějších je kvalitní erekce. Když je erekce slabá, samotný pohlavní styk si neužije ani jeden z partnerů. Když je příliš slabá nebo jí muž nedosáhne, můžete a romantický večer plný sexu zapomenout. Pokud se problémy objeví jen jednou za čas, je to zcela běžné, může jít o následek únavy, přepracování nebo třeba stresu. Pokud je ovšem problém pravidelný, je třeba ho řešit, jinak může ohrozit celý vztah.

Řešení problémů s erekcí

Zajímá vás, jak řešit problémy s erekcí? Na erekci má vliv velké množství faktorů, fyzická kondice, věk, váš jídelníček i frekvence pohlavního styku. Začněme postupně, je dokázáno, že muži s nadváhou mají častěji problémy s erekcí. Když máte v těle mnoho tuku, i vaše žíly jsou často ucpané tukem a cholesterolem, nemohou tedy tak dobře zásobovat penis krví. Dbejte neustále na skvělou fyzickou kondici a najděte si každý den čas na cvičení nebo na sport. Důležitý je i jídelníček, když je nevyvážený, nemáte dostatek potřebných látek pro správné fungování těla, včetně intimních partií. Dbejte na zdravý vyvážený jídelníček, který bude bohatý i na ovoce a zeleninu. Často je problémem také věk, s postupujícím věkem klesá libido a horší se stav prostaty. Zabránit tomu můžete užíváním vhodných potravinových doplňků pro muže se zaměřením na intimní zdraví, mezi nejlepší produkty na trhu patří zejména Merlix.

Pokud jsou vaše intimní problémy vážné a výše uvedené rady nepomáhají, mnoho lidí pomyslí na Viagru, Cialis nebo podobná generika. Někteří si dokonce kupují i produkty Kamagra, které jsou rovněž generikem, ale bezpředpisu. U Kamagry je ovšem problém, že často koupíte nebezpečné falzifikáty nebo placeba. Nejlepší možností je vždy navštívit urologa. Ten vás rychle vyšetří a doporučí vám vhodný postup. Urolog je zároveň i psychologem, který umí naslouchat a poradí vám v intimní oblasti. Pokud jste zdraví, ale trápí vás erektilní dysfunkce, často vám předepíše výše zmíněné tablety, které vám zajistí rychlou a pevnou erekci. Problémy s erekcí nikdy neodkládejte a řešte je včas, aby vám nenarušily vztah.