Ostatní

Kutilské nářadí, které využijí i mechanici

Práce v terénu je a stále bude nedílnou součástí našich pracovních činností, ale i třeba zálib. Kutilů, co má doma zahrádku neustále přibývá a s tím stoupá také zájem o nové neotřelé pracovní nástroje. V poslední době se do popředí dostává nářadí, jehož technologie předčí veškerá vaše očekávání. Je lehké, jednoduše uchopitelné a vyniká i specificky zakončenými tvary. Tím pádem je vhodné do špatně dostupných míst, což je jeho nespornou výhodou. Dokonalá ergonomie nezatěžuje pohybový aparát a vy se tak při práci budete cítit velmi dobře.

Rozmanitá škála výběru

Nářadí Blackanddecker je vhodné, jak pro domácí účely, tak pro pracovní pozice mechaniků. Vybere si zde opravdu každý. Pestrý sortiment zboží zahrnuje i praktické sady, jejichž obsahem jsou nejrůznější kleště, šroubováky, klíče, atp. Hledáte-li tedy přehledné nářadí, Black-decker je vlastní v různých sestavách a vám tak sednou přesně na míru.

Kompresor je výborný pomocník nejen na cesty

Řada z vás jistě využije také kompresory, které jsou pohodlnou formou nafouknutí kol, pneumatik, hraček a dalšího sportovního vybavení. Uchází vám míč nebo máte prázdná kola u kočárku? S kompresorem je pomoc snadná a navíc velmi rychlá. Rovněž pneumatiky aut je potřeba čas od času přifouknout a vy to můžete udělat z domova. Proč zajíždět na čerpací stanici, když to není nutné? Kompresor má všestranné využití a navíc skvělé vlastnosti. Při optimálně nastaveném tlaku se sám vypne a snižuje tak riziko přefouknutí nebo naopak nedohuštění. Jelikož je mobilní, určitě ho využijete také na cesty a klidně za tmy! S nářadím Black+decker si zkrátka a jasně budete vědět rady za všech okolností. Jeho předností je vysoce moderní technologie, která je dnes velmi žádaná – ušetří spoustu práce, ale snižuje i riziko nemocí pohybového systému. Jestli chcete zůstat v kondici, tak se zbytečně nenamáhejte.