Ostatní

Láká vás stavitelný podvozek?

Sledovat tuningové akce je krásný zážitek, účastníci mají obvykle krásná litá kola, podsvícené auto, autofólie, upravené výfuky a také nízko položený podvozek. Právě ta poslední věc je něčím, čím poznáte sportovní vůz na první pohled. Vůz s nízkou světlou výškou vypadá úchvatně a také má mnohem lepší jízdní vlastnosti. Tato úprava není tak drahá, jak se může zdát, výškově stavitelný podvozek můžete dopřát i vašemu vozu.

Výhody stavitelného podvozku

Změna výšky vozu znamená znatelnou změnu v řízení. Když je auto moc vysoké, má vysoko i těžiště, hůře se ovládá a v ostrých zatáčkách může hrozit i převrácení. Když se podvozek sníží, klesne dolů i těžiště a vůz je na vozovce podstatně stabilnější. Mnohem lépe se také ovládá, snadněji zvládnete prudké zatáčky a také můžete dosáhnout vyššího zrychlení. Váš vůz totiž nebude odolávat tak silnému odporu vzduchu. Ať už je vůz sebevíce aerodynamický, pod koly mu proudí vzduch, který vyvolává odpor, když je vůz níže položený, vůz odolává mnohem menšímu odporu a dokonce i vaše pneumatiky budou mít lepší přilnavost.

Kde nakoupit potřené díly?

Pokud toužíte po výškově stavitelném podvozku, nejlépe uděláte, když ho zakoupíte ve specializovaném obchodě, kde tomuto sortimentu rozumí. Nejlepším z nich je VWshop.cz, kde můžete vybírat z nabídky výškově stavitelných podvozků a kompletního příslušenství pro různé značky vozů. Můžete vašemu vozu dopřát tuto úpravu a jistě ji hned poznáte při první jízdě, kdy se zcela změní jízdní vlastnosti vašeho vozu. Eshop má velmi široký sortiment, nabízí pouze značkové a kvalitní produkty, které pořídíte za nízké ceny. Pokud si nebudete s výběrem vědět rady, jednoduše eshop kontaktujte a rádi vám poradí.