Ostatní

Nabízejte polygrafické služby díky kvalitní technice

Chtěli byste nabízet polygrafické a reklamní služby? V takovém případě potřebujete vhodnou techniku. Tištěná reklama je v současné době velmi žádaná a nejde jen o letáky, ale také o bannery, různé samolepky, textil s potiskem, reklamní předměty s potiskem a mnoho dalšího. Vhodná technika vám zajistí kvalitně odvedenou práci. Co by vám rozhodně nemělo chybět?

Řezací plotry

Plotry jsou základním vybavením pro tisk ve větších formátech. Při nákupu se nikdy nedívejte jen na cenu, jestliže máte klientům zajistit dobře odvedenou práci v maximální kvalitě, vždy dbejte na kvalitní stroje od renomovaných značek. Plotry se rozhodně nevyplatí nakupovat kdekoliv, pro výběr je vhodné zvolit specializovaného prodejce na termolisy.cz, který svému sortimentu rozumí a dokáže vám i poradit, který plotr pro vás bude nejlepší. V nabídce naleznete jak řezací plotry, tak i kreslící plotry a řezací a kreslící plotry. Takový plotr vám může bez problému vytvořit i velmi komplikované výtisky. Můžete zde koupit řezací plotry, ale také nože pro řezací plotry, prohlédněte si nabídku obchodu.

3D termolis

Důležitou službou je potisk nejrůznějších předmětů, v tomto ohledu vám nejlépe pomůže 3D termolis pro sublimační potisk. V nabídce najdete Tepelný 3D lis VACUUM lis, který vám umožní potisk široké škály předmětů. Může jít třeba o hrnky, kryty mobilních telefonů, talíře, flash disky, puzzle, přívěšky a další předměty. Jelikož je tento lis multifunkční, umožní vám potisk hned několika předmětů najednou. Při potisku zde vzniká vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět určený k potisku k předloze. Najdete zde 2 topné desky (horní a dolní), u kterých máte možnost volby práce. 3D termolis je velmi kvalitní a je předpokladem kvalitně potištěných předmětů.

V nabídce obchodu Termolisy.cz najdete i termolisy pro potisk textilu, tiskárny a mnoho důležitého sortimentu, inspirujte se nabídkou.