Ostatní

Nová designová koupelna

Pokud se chcete ve své koupelně cítit dobře, musí být především čistá a uklizená. Koupelna však vůbec nemusí být čistě funkčním místem, zvláště pokud oceníte příjemnou atmosféru pro perličkové koupele nebo si rádi děláte „zrcadlová selfie“. Přidejte do koupelny malou stoličku nebo květinu na okno a budete překvapeni, jak maličkosti „zahřejí“ celý prostor.

Dokonalá designová koupelna je snem mnoha lidí, ovšem vytvořit ji není snadné. To je také důvodem, proč se stále více lidí obrací na designová studia.

Kolik času trávíte ve své koupelně?

Všichni trávíme spoustu času v našich koupelnách, takže je logické, že z nich chceme mít prostě nádherné místo. Unikátní vany, elegantní toaletní potřeby a moderní návrhy přicházejí ve všech tvarech a velikostech, aby vyhovovaly prostorům a rozpočtům jak velkým, tak malým. Kromě základních zařízení mohou být koupelny doplněny elegantním úložným prostorem. Osvětlení je nedílnou součástí při návrhu koupelny, protože světlo může zcela změnit náladu celého prostoru. Dobrým pomocníkem je katalog koupelny.

Protože koupelny jsou prostory, které používáme každý den, je důležité je navrhnout tak, aby vyhovovaly našemu osobnímu stylu. Od světlých a veselých až po sofistikované a elegantní vytváří prostor, kam můžete uniknout a relaxovat.

Jednoduché nápady do koupelny

  • Na zeď koupelny přidělejte zarámovaná geometrická zrcadla
  • Umístěte malé bílé květináče na police
  • Koupelnová dlažba je dominantou koupelny, vyberte novou
  • Přidejte zrcadlo od podlahy ke stropu
  • Zakomponujte betonové a dřevěné prvky
  • Vynechte „moderní barvy“ a pořiďte si bílé a šedé ručníky

Zeleň v koupelně

Přidáním zeleně do koupelny vytvoříte spojení mezi interiérem a exteriérem. Přírodní design se shoduje s moderním designem, což znamená, že přirozený venkovní prostor by měl snadno zapadat do návrhu koupelny. Pokojové rostliny vypadají skvěle ve sprše, vedle umyvadla nebo na parapetu.