Ostatní

Nový interiér jedině za pomoci bytového designera

Rekonstrukce interiéru je velkou událostí, svléknete kabát své domácnosti a oblečete jí nový. Je však potřeba, aby vám nový vzhled vyhovoval, stejně tak jako funkčnost interiéru. Rekonstrukce se často dělá jen jednou za život a jelikož strávíme v obklopení našeho domova většinu času, je potřeba, aby vyhovoval našim požadavkům. Ideální interiér však nenajdete v katalozích, které vám chodí do schránky, zajistí vám ho bytový designer.

Interiérové studio PW Interiér

Než nakupovat náhodně kusy nábytku a dekorací, je vždy lepší oslovit zkušené interiérové studio PW Interiér, které je na trhu mnoho let a má za sebou nespočet realizací. Dokáže vám váš nový interiér jak navrhnout, tak i realizovat. Může jít o vaší domácnost, ale třeba také o kancelářské nebo obchodní prostory. Proč mít stejný interiér jako mají tisíce jiných lidí, když můžete mít zcela originální interiér, který vám bude vyhovovat a bude zcela na míru podle rozměrů vaší místnosti.

Když se sejdete se specialistou ze studia, sdělíte mu vaše představy a on vám následně předloží některé návrhy, jakým směrem by se realizace mohla ubírat. Realizační pracovník zaměří potřebné kóty ve vašem interiéru, aby byl návrh přesný a mohl se vyrobit atypický nábytek na míru. Nejprve se vytvoří realistický 3D model interiéru, abyste viděli, jak bude po dokončení vypadat. Pokud budete s návrhem spokojení, vypracuje se podrobná dokumentace a to včetně cenové nabídky. Po odsouhlasení se tým odborných pracovníků pustí do práce, udělají se potřebné rekonstrukce, vyrobí se nábytek a vše se doladí vhodnými dekoracemi. Po dokončení dojde k předání a vy si můžete užívat radost z nových prostorů. Prohlédněte si reference a zjistěte více informací na webu studia pwinterier.cz.