Tipy & rady

Podívejte se na zajímavé police a regály, které oživí každou místnost

V rodinných domech, bytech ani firemních sídlech se neobejdeme bez poliček, polic, regálů malých větších nebo skutečně obrovských, které se nachází např. ve skladech. Pokud potřebujete běžně velké police a regály pro běžné použití v životě nebo kancelářských pracích, jejich bohatou nabídku najdete na sg-nabytek.cz. je zde levný nábytek, který už koupilo mnoho zákazníků, a jsou s ním spokojeni.

Závěsná police do tvaru „U“

Velmi zajímavě řešená a prostorná zároveň je závěsná police BILBAO 4P. Koupit si ji můžete ve třech barvách, a to dub sonoma, bílá a dub artisan. Právě teď je k dostání se slevou 42 % z původní ceny za 1 279 Kč. K odkládání knížek, hraček, vystavení suvenýrů, ale také květin nebo třeba šanonů, jsou určena 4 okýnka v obdélníkové svislé i vodorovném položení. Uložit věci můžete i doprostřed, kde už okýnko není. Anebo do toho prostoru můžete umístit obraz, který podtrhne to, co bude v regálu. Např. suvenýry přivezené z dálných zemí výborně podtrhne obraz s písečnými dunami, pouští, džunglí…

Regály a police se dají umístit nad pohovky a sedačky, nad psací stůl, nad postel dětí nebo jejich pracovní stůl…

Regály do jídelny a kuchyně

Že se regály a police hodí i do jídelny a kuchyně, dokazuje např. krásný regál Kora KR1. Má elegantní styl, ozdobné nohy i vrchní část regálu, můžete do něj uložit hrnky, které sbíráte, talíře, čajový servis, potřeby pro servírování na stůl, jako jsou solnička, pepřenka, párátka, ubrousky… Je k dostání ve dvou barevných variantách a právě teď si vyberete se slevou 37 % z původní ceny.

Dětem do pokojíku můžete koupit regál ve tvaru domečku, do ložnice si vyberte regál, jehož součástí jsou poličky nebo skříňka ve spodní části. Konečně budete mít prostor, kde uložíte věci, které chcete zároveň vidět, mít je na očích a těšit se z jejich přítomnosti.