Ostatní

Poslat balík? Dnes to není žádný problém!

Poslat balík z bodu A do bodu B dělá dnes a denně spousta lidí. Není to jen o tom, že si necháváte poslat balíky z e-shopů a to nejen těch českých, ale i zahraničních. Spousta lidí posílá svým známým, kamarádům, příbuzným či klientům a spolupracovníkům balíky. A v nich může být cokoliv. Ukázka práce, dárečky, které mají přesvědčit klienty ke spolupráci, někdy to mohou být dokumenty, jindy si rodiny či přátelé posílají věci, které si u nich druzí zapomněli nebo jim jednoduše chtějí udělat radost.

Jak poslat balíček?

Ve skutečnosti máte hned několik možností. Můžete si vybrat státní podnik a skrz něj nechat poslat balík tak, jako drtivá většina lidí. Jenže ne vždycky to je finančně výhodné, pokud potřebujete, aby byla vaše zásilka na daném místě hned druhý den, musíte k tomu připlatit různé služby, ať máte jistotu. Naproti tomu soukromé kurýrní společnosti přinášejí nejrůznější výhody, možnosti a standardní postupy, které nemohou konkurovat těm státním.

Jednou takovou společností je právě In Time Kurýr. Právě oni mají ve svých standardních postupech doručení do vybraných míst v České republice do druhého dne osmnácti hodin, do ostatních míst do třiadvaceti hodin. Díky tomu vám dorazí zásilka přesně v termínu, který si domluvíte a to aniž byste museli platit speciální poplatky. Ke klasickým službám si můžete přikoupit expres služby.

S nimi můžete využít například expresního doručení, tedy doručení ještě tentýž den, za dodržení některých podmínek. V některých případech můžete využít také víkendové doručení zásilek nebo doručení dopisu či garantovaný čas doručení a podobně. Kromě doručování zásilek v rámci celé České republiky můžete nechat zásilku doručit také na Slovensko, do Anglie nebo do zbytku světa. Kurýrní služba v Praze je tady pro své zákazníky, připravená doručit všechny vaše zásilky.