Ostatní

Profesionální likvidace aut vás zbaví závazku a ještě si můžete vydělat!

Není žádným tajemstvím, že se Česká republika potýká s nedostatkem parkovacích míst. Bohužel spoustu takových míst, zejména sídlištích, zabírají nepojízdné autovraky, ke kterým se nikdo nehlásí. Pro úřady není těžké majitele dohledat a pokutovat ho. Předejděte problémům s úřady, pokud patříte i vy mezi majitele autovraku, a využijte služeb profesionální likvidace aut v Praze, kde je parkování nejhorší. Nic vás to nebude stát, naopak můžete za svůj vrak získat menší finanční obnos a zbavíte se starostí. To vše můžete zajistit na zahotove.cz.

Odtah zdarma

Pracovníci firmy ZAHOTOVE.CZ přijedou až k vašim dveřím a vrak bezplatně odtáhnou. Na místě vám bude vyplacena částka za vaše nepojízdné auto, která může být vysoký až 5000 CZK. Za odtažené vozidlo nic nezaplatíte a likvidace vozidel se vás již nebude týkat.

Ohleduplnost k životnímu prostředí a vašemu bezpečí

Každé auto má v sobě spoustu tekutých chemikálií, které jsou nezbytné pro jeho správné fungování. Je nesmírně důležité, aby se tyto chemikálie likvidovaly opatrně, protože se jedná o vysoce toxické látky. Všechna autovrakoviště mají vypracovaný protokol, který je dodržován při manipulaci s těmito chemikáliemi. Mezi tyto látky patří nemrznoucí kapalina, akumulátorová kyselina, brzdová kapalina a kapalina posilovače řízení atd. Pokud se tyto chemikálie likvidují na otevřeném místě, mohou se stát příčinou mnoha nemocí a znečišťovat půdu a vodní plochy kolem nich. Poskytovatelé služeb dbají na to, aby všechny tyto chemikálie zlikvidovali správným způsobem, aby se zabránilo jakémukoli poškození těmito látkami.

Ostatní části vozidla často najdou další uplatnění. Kovový šrot je využíván v mnoha dalších odvětvích, čímž se může ušetřit přes 80 milionů barelů ropy ročně.