Ostatní

S PPC reklamou k vyšší návštěvnosti

Dali jste si za cíl zvýšit návštěvnost webu? Když budujete byznys na internetu, vždy je potřeba zvolit vhodnou strategii pro marketing, která vám bude dlouhodobě zvyšovat vaše prodeje. Nečekejte až bude vhodná doba, na propagaci můžete pracovat klidně hned a jedním z nejrychlejších způsobů, jak na webu zvýšit návštěvnost, je využití PPC reklamy.

Co je to PPC reklama

PPC, neboli Pay per click, je druh reklamy, u kterého se platí za lidi, kteří se kliknutím na reklamu dostanou na vaše stránky. Tuto reklamu vidíte kždý den, i když si to možná ani neuvědomujete. Vidět ji můžete ve vyhledávání i v obsahu webů, které si prohlížíte. Má mnoho podob, od textové reklamy až po obrazovou reklamu, videoreklamu a další. Tato reklama se provozuje nejčastěji na platformě Googlu (Google Ads), ale v Čechách je také populární ppc reklama seznam a sice Sklik. PPC reklama je mocný nástroj, který vám může zajistit návštěvnost ve velmi krátké době a to i novým webům.

Nemůžete však očekávat úspěch, pokud si budete PPC reklamu dělat svépomocí. Pokud nechcete, aby pro vás byl marketing jen pokus s nejistým výsledkem, vždy je vhodné se obrátit na marketingovou agenturu která vám PPC kampaň zajistí. Kvalitní agenturou s mnohaletými zkušenostmi a mnoha referencemi je Seoconsult.cz. Agentura se postará o profesionální nastavení kampaně, na základě předem domluvených kritérií a rozpočtu. Následně PPC kampaň do několika dnů spustí a bude ji průběžně optimalizovat tak, aby pro vás měla co největší přínos. Budete dostávat pravidelné reporty a také budete mít plný přístup jak k reklamnímu účtu, tak i k analytickým nástrojům. Agentura vám pomůže dosáhnout měřitelných výsledků a také vám může doporučit další vhodné metody ke zvýšení prodejů, například google nakupy.