Ostatní

Solné lampy pro pohodu, krásu a lepší klima

Jak se doma cítíte, když dorazíte po náročném dni? Většina lidí se chce doma cítit příjemně, relaxovat a načerpat ztracenou energii. Skvěle pomáhá procházka do přírody, ale pokud se vám nikam nechce, je dobré si přizpůsobit i samotnou domácnost tak, abyste si zde odpočinuli a dostali se do lepší nálady.

Přínosy solné lampy

Je dobré mít v interiéru prvky, které přispívají k tomu, že se cítíte dobře. Skvělou relaxaci vám dopřeje, když zhasnete všechna ostrá světla a necháte svítit jen solné lampy. Solné lampy jsou dnes snadno dostupnou dekorací, která je vyrobena z himalájské soli. Jde o sůl obsahující velké množství dalších minerálů. Má příjemné zbarvení v tónech růžové a oranžové barvy. Když se celý kus soli rozsvítí, potěší vás příjemným tlumeným světlem. Skvěle se při něm relaxuje a nechybí ani v různých masážních salonech a ve wellness centrech.

Himalájská sůl však nechybí ani v solných jeskyních. Jde o prostory, které dokonale imitují prostředí na horách nebo u moře a to právě díky velkému množství himalájské soli. Ta dokáže čistit a ionizovat vzduch. V přírodě a u moře je vzduch záporně nabitý, tento náboj ovšem snadno ztratí v prostředí plném smogu a elektromagnetického záření. Dostane kladný náboj a následně je nezdravý. Himalájská sůl umí vzduch opět ionizovat, aby byl záporně nabitý, následně je zdravý, cítíte se plni energie a jste psychicky odolnější. Nemusíte si domů pořizovat tunu soli, postačí třeba solné svícny nebo jiné prvky z tohoto minerálu. Stanou se krásnou ozdbou v každé místnosti a budete vědět, že jsou tu proto, abyste se uvolnili, uklidnili a byli v lepším klima.

Pokud nevíte, kam pro solné lampy vyrazit, navštivte eshop Magieprirody.cz, kde naleznete solné lampy v mnoha úchvatných provedeních.