Ostatní

Spolehlivou přepravu zásilky do zahraničí vám zajistí společnost Emons

Uvažujete prorazit na zahraniční trh a hledáte spolehlivého přepravce pro své zásilky do zahraničí? Pak se obraťte na společnost Emons, u které si můžete objednat přepravu kusových i atypických zásilek za příznivou cenu přes internet v pohodlí svého domova.

Doprava do různých koutů světa

Společnost Emons disponuje 90 pobočkami ve více jak 100 zemích, díky čemuž vám dokáže nabídnout přepravu běžných kusových zásilek i rozměrných nákladů téměř do celého světa. Pro rychlost přepravy a její přijatelnou cenu využívá všech dopravních cest, jako je pozemní přeprava kamionem či vlakem, letecká přeprava či námořní přeprava, včetně jejich kombinace. Pro přepravu využívá vlastních a partnerských dopravních prostředků, aby byla zásilka co nejdříve doručena adresátovi.

Dostatečně velké rozměrové a hmotnostní limity zásilky

Na přepravní společnosti Emons oceníte zejména nabídku maximálních rozměrů a hmotnostních limitů zásilky, jež nejsou natolik limitující jako u jiných společností. Balíková služba je nabízená do 31,5 kg  a maximálních rozměry jednoho kusu mohou činit až 300 cm  (nejdelší strana + 2x šířka + 2x výška). Avšak v nabídce společnosti  je nabízena také přeprava palet a kontejnerů. Maximální hmotnost nákladového kusu je pak 1 200 kg.  Společnost Emons má zkušenosti také s převozem automobilových veteránů a mnohých jiných nadrozměrných nákladů. Mimo jiné si poradí také s přepravou nebezpečného zboží.

Špičkový servis

V rámci přepravy zásilky nabízí špičkový servis, ať už se jedná o sledování zásilky, zákaznický servis či pomoc při celním řízení. Takže po odeslání své zásilky či nákladu budete mít přehled o tom, kde se vaše zásilka právě nachází, a s celním řízením nebudete mít žádné starosti. Své služby v oblasti mezinárodní dopravy poskytuje již přes 80 let. Pro bezpečnost přepravy zásilek je využívána přeprava palet, která má z hlediska logistiky významný vliv i na rychlost přepravy.