Ostatní

Stále ztrácíte mince? Pořiďte si kožený měšec

Máte ve svých mincích nepořádek? Mnoho lidí zbytečně přichází o mince tím, že je někde ztratí, nějaké mince mají v kapsách oblečení, nějaké se válí po domě, nějaké mince jsou v autě a nějaké jsou v šuplíku v práci. Jsou všude, ale kdy je potřebujete, tak nemůžete žádné najít. Nejlepší možnost představuje buď kasička nebo měšec na mince. Pokud si myslíte, že měšce na mince patří do středověku, jste na omylu. Nyní se opět vrací do módy a jsou velmi stylové.

Kožený měšec má mnoho využití

Kožený měšec je tvořen z několika sešitých kusů kůže a uzavírá se za pomoci koženého řemínku. Je jako stvořený pro mince, měšec si můžete připnout do kabelky, můžete ho mít v autě, v batohu nebo jen tak doma pro případ, kdy byste potřebovali drobné. Měšce jsou velmi odolné a vydrží vám spolehlivě sloužit dlouhou dobu. Samozřejmě, že nejsou určené pouze na mince, mnoho lidí si do nich ukládá šperky. Pokud cestujete, je nepraktické s sebou vozit velkou šperkovnici, která by se vám mohla vysypat nebo poškodit. V měšci budou vaše šperky v bezpečí a můžete je kdykoliv použít. Do měšce si skvěle uložíte i klíče, pokud v nich máte nepořádek a všude se vám válí, dávejte je jednoduše do měšce. Měšec můžete použít pro uskladnění mnoha drobných věcí.

Měšec jako dárek

Kožený měšec je především krásným dárkem, kterým můžete obdarovat muže i ženu a vždy jim uděláte radost. Měšec je skvělým dárkem pro děti, ty mají mnoho drobných pokladů, které by si rády schovaly. Skvěle nahradí i peněženky na mince, děti si mohou v měšci schovávat všechny svoje korunky a vždy budou vědět, kde je najdou. Největší výběr kožených měšců najdete na webu Penezenky-ahal.cz, kde si můžete vybírat měšce v mnoha barevných provedeních. Jistě oceníte i skutečnost, že jsou velmi levné a jejich pořízení tak nijak nezatíží vaší peněženku.