Inspirace

Těhotenská móda aneb dopřejte si pohodlí v období těhotenství

Během těhotenství si mnohé budoucí maminky volí nošení velkého oblečení, které však není těhotenské. Místo aby si pořídili kvalitní těhotenské kousky, zvolí velké oblečení, které není střihem přizpůsobeno rostoucímu bříšku a nenabízí takový komfort. Dopřejte si během období těhotenství pohodlí, které si zasloužíte a pořiďte si těhotenské oblečení.

Řekněte těhotenské módě ano

Pravdou je, že těhotenské oblečení je přímo navrženo tak, aby sedělo budoucím maminkám. Je obohaceno o regulační systémy a nechybí mu speciální střih. Například bundy jsou obohaceny o další zip a dají se různě upravovat. Regulační systémy vám povolí oblečení různě modifikovat, tedy ho upravovat v oblasti bříška. Jedná se například o knoflíky, tkaničky, zipy či vyšší pas. Díky nim můžete velikost kalhot, kraťasů či sukní různě regulovat a přizpůsobovat vašemu rostoucímu bříšku.

Pohodlí na prvním místě

Díky tomu vám těhotenská móda nabízí úžasné pohodlí a komfort, jelikož skvěle sedí, nikde vás netlačí a její velikosti je možné regulovat. Těhotenská móda je dnes navíc velmi kvalitně zpracovávána a nechybí ji moderní design. Zavítejte na e-shop happymum.cz objevte, jaká krásná těhotenská móda může být. I během těhotenství totiž můžete vypadat šik a cítit se pohodlně.

Letní těhotenství

Pokud budete v očekávání během letních měsíců, neměli byste zapomenout na letní výbavu těhotenského oblečení. Hodit se vám jistě budou těhotenské šaty, které jsou v létě tím nejpohodlnějším, co si můžete dopřát. Nezapomeňte ani na těhotenské kraťasy, halenky či trička.

Po porodu

Pokud si říkáte, co s těhotenským oblečením po porodu, má to jednoduché řešení. Kvalitní těhotenské oblečení můžete po porodu nabídnout dalším maminkám nebo díky regulačním systémům nosit oblečení i nadále.