Inspirace

Tisk vizitek – na co si dávat pozor?

Potřebujete pro své pracovní či soukromé účely vizitky a rozhodli jste se svěřit do rukou některé z firem, které aktuálně na trhu působí? Většina lidí vybírá podle referencí, předešlých zkušeností nebo názorů. Jiný si vybírá podle nabídky a toho, co firma slibuje. Společností je mnoho, takže se také kvalita a odvedená práce může lišit. Jak si tedy za své peníze zajistit opravdovou kvalitu a dobrý tisk? Na co se zaměřit? Jak vůbec vizitku vytvořit? A u čeho je dobré mít se na pozoru? Kvalitně odvedená práce se pozná podle základních parametrů. Na co si dávat pozor?

Cena za dopravu

Často se stává, že vizitky se nabízejí velmi levně, což může potenciální zákazníky nalákat. Ve chvíli, kdy si úspěšně objednáte či dojdete ke kroku cena za dopravu, zjistíte, že je neúměrně vysoká. Někdy v řádech stovek! V zápětí se vám tak cena jedné vizitky pěkně prodraží. Vždy je dobré si propočítat poštovné a cenu za vizitky. Ať poté nejste nemile překvapeni.

Na jakém papíře se tisknou vizitky?

Ač si to možná neuvědomujete, existuje několik druhů papírů a podle potřeby vybíráte takový, který by byl pro vás nejvhodnější. Často se hřeší na to, že zákazník nemá ponětí o tom, co může využívat. Zjistěte si, jakou gramáž bude mít papír, na který se vizitky tisknou. Minimální gramáž je 250g. Tisk vizitek – online dbá na kvalitní papír.

Kvalita jednotlivých barev

Pokud netrváte na černobílém tisku nebo nemáte černobílé logo, pak barvy oceníte. Bohužel, když se snoubí nekvalitní barvy, tisk a špatný papír, vizitka vypadá opravdu hrozně. Pohlídejte si také kvalitu barev a barevného provedení. Tisk vizitek online nabízí kvalitu ve všech směrech. Kombinuje kvalitní a moderní tisk, s jasnými a pestrými barvami a kvalitním a pevným papírem. Vyzkoušejte vizitky také od nich.