Ostatní

Umíte se modlit? Tyto knihy vám pomohou

Život je pro mnoho lidí krkolomná a slepá cesta. Mnohokrát se lidé ztratí, neví co mají dělat a jsou zoufalí. Je to často tím, že jim chybí víra. Když má člověk svou víru, nikdy není ztracený, protože ví, že bůh je s ním a že slyší každé jeho slovo. Skutečně věřící člověk je vděčný za jeho dary a vždy zná správnou cestu, protože mu jí ukáže jeho víra. S vírou už nebudete bloudit a pokud ano, pomůže vám modlitba.

Naučte se správně modlit

V minulosti byli lidé zvyklí se modlit a ne pouze jednou za den nebo za týden, lidé se modlili pravidelně. Prostřednictvím modlitby můžeme bohu poděkovat, chválit ho a nebo ho třeba poprosit o odpuštění v momentě, kdy jsme zhřešili. Pokud vás zajímají modlitby, je pro vás určená kniha Liturgie hodin na posvěcení času. Jedná se o obsáhlou knihu, která má 2352 stran a jde o vydání z roku 2015. Jsou zde modlitby celé církve, jde o veřejnou a společnou modlitbu Božího lidu. Najdete zde ranní chvály, modlitbu přes den, nešpory a kompletorium z liturgických období i ze svátků svatých.

Pokud chcete vyprosit milost, měli byste si koupit devátník. Existuje více druhů devátníků, například devátník ke svatým, k Duchu svatému nebo devátník pro biřmované. Jedná se o devítidenní osobní modlitbu. Každý den se pomodlíte a přečtete si svaté písmo. K milosti vám kromě modliteb pomůže i to, když vykonáte nějaký dobrý skutek. Knihy s modlitbami můžete pořídit v internetovém obchodě na Ver.sk. najdete zde široký sortiment produktů, které jsou určené pro věřící, například bible, různou beletrii, kalendáře a mnoho dalšího. Inspirujte se tímto zajímavým sortimentem. S knihami pro věřící získáte větší rozhled a můžete se dozvědět zajímavé názory od různých zajímavých lidí.