Ostatní

Užijte si horské prostředí v Nízkých Tatrách

Když chcete vyrazit do hor, zapomeňte na Himaláje nebo Alpy, přímo u našich bratrů jsou ty nejkrásnější hory, jaké si jen můžete představit, Tatry. Jde o pohoří, které je velmi rozlehlé a svou krásou dokáže ohromit každého, je zde divoká a zachovalá příroda. Velmi krásný je i místní folklór. Stačí se zaposlouchat do místní hudby, prohlédnout si tradiční horské chatky, ochutnat zdejší pokrmy a Slovensko si okamžitě získá vaše srdce. Ačkoliv je na Slovensku nespočet krásných míst, rozhodně byste měli navštívit Nízké Tatry.

Hotel v Nízkých Tatrách

Ještě než se sem vydáte, měli byste si najít hotel v Nízkých Tatrách a dopředu si ho zarezervovat. Je to tím, že Tatry jsou příliš krásné a je o ně velký zájem.

Pokud jste rádi v blízkosti přírody a máte rádi pohodlí, rozhodně zvolte hotel Björnson, který nabídne ubytování každému, od vyznavačů luxusních hotelů až po milovníky tradičních horských chat, je to tím, že nejde o jeden hotel, ale o celý ubytovací komplex, který zahrnuje i původní horskou chatu Bjornson, která byla postavena už v roce 1952 v tradičním horském stylu.

Ubytovat se zde můžete také ve Ville nebo v chatkách TREE HOUSES. Hotel si získal velmi vysoké hodnocení a stal se jednou z nejpopulárnějších možností ubytování v dané lokalitě. Ubytování si zde užijete prakticky po celý rok a to včetně zimy, hotel se totiž nachází v Demanovské dolině, uprostřed střediska Jasná. Mnoho lidí hledá ubytování v hotelu Chopok a pokud hledáte místo, kde budete v blízkosti lanovky na Chopok, být v blízkosti střediska Jasná je ta nejlepší volba.

Sotva zde opustíte hotel, můžete lyžovat, je totiž kousek od vás svah i lanovka. Jelikož má celý ubytovací komplex kapacitu i s přistýlkami 216 lůžek, je zde dostatek místa pro mnoho lidí. Tento hotel je velmi oblíbený u rodin s dětmi a dokonce i jejich čtyřnohými přáteli, kteří jsou zde vítáni. Více informací najdete na stránkách hotelu bjornsonka.sk.