Ostatní

Víte, jak si vydělat nakupováním?

Nakupování na internetu dnes již není ničím výjimečným a drtivá většina obchodů má již svůj vlastní e-shop. Pohodlí, ušešetřený čas a často i finance jsou nejčastějšími faktory, které nakupující láká usednout ke svému pc nebo tabletu a zboží vybírat a objednávat jen přes internet. Možnost koupené zboží reklamovat v kamenné prodejně, které umožňuje stále více obchodů, nakupování ještě více ulehčilo. Pokud mezi takové zákazníky patříte i vy, vyzkoušejte nákupy přes cashback portál a získejte část svých peněz ze svých nákupů zpět. Zdá se vám to nemožné? Vysvětlíme vám, jak tento princip nakupování funguje.

Nakupujte přes cashback portál

Na cashback portále, jakým je Tipli.cz, naleznete mnoho obchodů, které nejspíš důvěrně znáte a mnohokrát jste v nich již nakupovali, například eObuv. Oblíbený obchod s nezávadnou obuví pro volné, sportovní i společenské události navštěvuje a nakupuje na něm mnoho spotřebitelů, pro jeho velice nízké ceny. Tipli.cz je pouze rozcestník na kterém najdete přes tisíc obchodů a pojišťoven známých i neznámých značek. Tipli vás pouze přesměruje do daného obchodu a vy nekupujete běžným způsobem, jak jste zvyklí. Využít můžete online slevy, slevové kódy a kupóny, které portál nabízí.

Získejte část svých peněz zpět

Sháníte nové módní kousky do svého šatníku? Nakupujte přes cashback portál Tipli na About You, kde naleznete oblečení nadčasové, ale i různé módní výstřelky. Za takový nákup vám Tipli vrátí část vašich peněz z nákupu zpět na váš účet. Princip je zcela jednoduchý a týká se všech obchodů, které na tipli.cz naleznete. Různé firmy a obchody platí společnosti Tipli za zákazníky a oni se s vámi o honorář podělí.

Tento systém nakupování se všem osvědčil a již několik let dobře funguje pro všechny zúčastněné. Nenechte si ujít ani vy výhodné nakupování a zcela zdarma se na tipli.cz zaregistrujte.