Ostatní

Vyrobte si práskací cigarety za pomoci práskacích kapslí

Milujete práskací cigarety? Pokud vám schází, nemusíte být smutní, práskací cigarety si můžete snadno vyrobit svépomocí. Je to jednoduché a postačí vám k tomu práskací kapsle, které si můžete pořídit v internetovém obchodě puknito.cz. Nabízí se vám kapsle mnoha příchutí, se kterými bude vaše kouření mnohem zajímavější a zábavnější než kdy dříve.

Jaké možnosti vám práskací kapsle nabízí?

Práskací kapsle do cigaret jsou vhodné jak pro klasické cigarety s filtrem, tak i pro náplně HEETS. Výroba práskací cigarety je rychlá a zabere vám jen několik sekund. Tento proces si však zajisté zamilujete a uděláte z něho váš oblíbený rituál. Kapsle se vám nabízí ve stylovém balení v různém počtu kusů. Můžete si pořídit balení s jednou příchutí, ale třeba také mix příchutí. Mentolovou příchuť cigaret už možná znáte, kromě ní se vám nabízí kapsle s příchutí borůvky, melounu, coly, jahody, hroznového vína, liči, jablka s mentolem, zeleného čaje aj. Jak se vlastně kapsle aplikuje?

Společně s každým balením kapslí dostanete také dřevěnou paličku. Jeden konec má ostrý a druhý tupý. Ostrým koncem uděláte do filtru otvor, do otvoru vložíte kapsli a tupým koncem ji zatlačíte dovnitř. Následně už jen stačí filtr stlačit a užívat si cigaretu s vaší oblíbenou příchutí. Kromě dřevěné paličky si můžete pořídit také praktický aplikátor, se kterým vytvoříte práskací cigaretu již za pouhých 5 sekund. Kouří mnoho lidí a proč si tento koníček nezpestřit. Díky příchutím vám vaše cigarety mohou chutnat ještě více. Příchutě jsou pochopitelně zdravotně nezávadné a experimentování s jednotlivými druhy vás zajisté bude bavit. Práskací kapsle i aplikátory si můžete pořídit přímo na webu Puknito.cz.