Inspirace

Dřevěné šperky – skvělá ozdoba pro příchozí jarní dny

S nadcházejícím jarem, které mnozí za měsíc s velkou radostí přivítáme, si mnozí pořizujeme alespoň nějaké to nové oblečení. Jarní kabátek, kotníkové boty, silonky, sukni, pánové vestu, aby mohli odložit bundu, také mikinu a nějaké to triko. Neměli bychom ale zapomínat ani na šperky. I ty nás umí „nakopnout“, oživit, a to nejen na jaře. Třeba takové dřevěné šperky, které rozhodně umí hrát barvami.

Pestré i jednoduché dřevěné šperky

Kvalitní a precizně zpracované dřevěné šperky nabízí zavedený e-shop Amadea.cz. Jde o českého výrobce, který svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky z českého dřeva vyrobené v české dílně. Co se týče dřevěných šperků, jde o náušnice, náramky, brože, přívěsky a náhrdelníky. Nechybí ani šperky pro děti. 

Jestliže budete chtít udělat radost muži nebo synovi, pak zvolte dřevěný motýlek k obleku, který se dá použít i k mnoha dalším příležitostem. 

Šperky mnoha barev

K jaru bezesporu patří ptáčci. Vaši klopu na jarním kabátku, kabelku, batůžek nebo třeba svetr můžete ozdobit dřevěnou broží „Modrý ptáček“ s rozměry 6 x 4 cm. 

Ještě barevnější je pak dřevěná brož barevná ve tvaru „List“ s rozměry 6 x 3,5 cm. Najdete na ní modrou, žlutou ´, fialovou, červenou a oranžovou barvu. Podobně laděné jsou dřevěné náušnice „List – duha vzorovaná“ 3 cm. 

Líbí se vám delší náušnice a lichotí vaší tváři? Pak se podívejte na dřevěné náušnice „Motýl zelený“ 3 cm. I ty jsou jako stvořené pro jarní či letní dny. Motýlích šperků je v nabídce více a liší se jak barvou, tak tvarem.

Nejen šperky a motýlky k obleku

Amadea.cz má pro vás ale i praktické předměty ze dřeva nebo dřevěné dekorace pro zkrášlení domova i potěchu oka. Vyberte si dřevěnou vázu a ozdobte s její pomocí vaši pracovnu, obývák, jídelnu nebo kuchyni. Anebo si kupte nové hodiny, lampičku, puzzle či jiné krásné věci. 

Zavítejte do e-shopu Amadea.cz. Jistě najdete šperky, které se vám zalíbí a potěší i nízkou cenou.