Inspirace

V pražském hotelu najdete prostory k pořádání profesionálních eventů

Prostory určené k pořádání větších konferenci, seminářů, školení a dalších eventů, vždy musí disponovat potřebným vybavením a zázemím. Musejí mít také dobře zvládnutou logistiku a v případě větších událostí mít schopnost nabídnout hostům komfortní ubytování. V Praze se takové prostory nehledají zase tak špatně, ale vždy je vhodné zvolit takové místo, které má s konáním podobných událostí většího rozsahu již zkušenosti. Mezi takové patří rovněž prostory jednoho známého pražského hotelu.

Ubytování a občerstvení

Hovoříme konkrétně o hotelu Belvedere. Ten je schopen uspořádat různé druhy společenských událostí, kam patří také konference. Pronájem konferenčních prostor v Praze v tomto hotelu, vám zajistí pro vaše hosty veškeré pohodlí. Jelikož se jedná o hotel, samozřejmě je to zejména ubytování v moderně vybavených pokojích. Naleznete zde také junior suity s nadstandartním vybavením pro náročnější hosty.

V průběhu konference samozřejmě musí být možnost občerstvení, které zde dokáží zajistit profesionální cateringové služby. Místní restaurace je na velmi vysoké úrovni a nabízí menu obsahující jídla z mezinárodní kuchyně. Vše se připravuje z čerstvých sezónních surovin.

Zázemí konferenčních prostor

Celková kapacita hotelu pro konání konferencí je 400 osob. Naleznete zde trojici místností, které se hodí pro eventy různých velikostí. Hlavní konferenční sál je Společenský sál, kde je k dispozici také taneční parket a dva bary. Pro pořádání mezinárodních akcí jsou zde k dispozici také tlumočnické kabiny. Můžete využít ale rovněž další prostory, a to konkrétně:

  • Salonek Letná
  • Club Memphis

Pokud jde o Salonek Letná, tak ten je ideální pro menší skupiny. Club Memphis pak představuje moderní prostory v podobě nového multifunkčního konferenčního centra. To splní veškeré požadavky dnešních náročných klientů. Všechny sály vám každopádně nabídnout promítací plátno s dataprojektorem, profesionální ozvučení a mikrofon či flipchartovou tabuli.