Tipy & rady

Jednorázové dětské plenky Dada patří k nejlepším pro miminka i batolata

Čekáte miminko, a tak se zajímáte o to, se kterými jednorázovými plenkami jsou rodiče spokojeni? Anebo už miminko máte, ale ne a ne přijít na to, které plenky by byly vhodné pro vašeho „hubeňoura“ tak, aby mu nepadali? Možná se vám stávají nehody a miminko se během noci pročůrá, přestože kupujete drahé plenky… Ať je to jakkoli, za zkoušku levné Dada extra soft 4 nebo jiné velikosti rozhodně stojí.

Kde se berou dětské plenky Dada?

Již mnoho let se na trhu můžeme setkávat s jednorázovými plenkami Dada, které jsou primárně vyráběny pro polský trh. Protože jsou ale levné, kvalitní, na pohled hezké a jsou vhodné i pro nejcitlivější dětskou pokožku, oblíbili si je mnozí rodiče i děti i u nás.

Vybrat si můžete hned ze třech sérií plenek, a to Dada Extra soft, Extra care a Pure care. Aby se vám o dítko skvěle staralo a přebalovalo, i když je „nálož“ všude, nechybí ani Dada vlhčené ubrousky. Jsou pevné, dostatečně navlhčené a dostatečně rozměrné na to, aby zvládly utřít i kalamitu.

Kromě jednorázových plenek nabízí Dada pants, což jsou plenkové kalhotky určené pro větší děti, které chcete motivovat k používání WC nebo nočníku. Plenkové kalhotky se dají velmi lehce sundat i natáhnout zpět, při nehodě nejsou dítě ani rodiče frustrováni, a pokud se dítě počůrá nebo pokadí, lze kalhotky po bocích snadno roztrhnout a smotat je stejně dobře, jako jednorázovou plenku. 

U výrobků Dada nechybí ukazatel vlhkosti, tedy upozorní rodiče, zda je nutné plenku přebalit.

Nakupte na Kupplenky.cz

Všechny typy plenkových kalhotek i jednorázových dětských plenek Dada můžete najít na Kupplenky.cz. Najdete zde i plenkové dorty, dětskou kosmetiku, kozí mléko, látkové plenky a mnohé jiné. Často zde najdete zajímavé akce, díky kterým je zboží ještě levnější.