Tipy & rady

Tipy pro propagaci firmy

Nedílnou součástí marketingu každé firmy jsou obvykle vizitky, kalendáře, propagační brožury a další reklamní předměty. Existuje však spousta dalších možností, jak vhodně a účinně propagovat název firmy, její značku a výrobky či služby. Dalšími praktickými předměty jsou různé visačky a jmenovky, které jsou potřebné při pořádání konferencí, seminářů či jiných firemních či obchodních akcí. Výrobou a distribucí nejrůznějších propagačních předmětů se zabývá společnost Société s.r.o., se sídlem v Praze 8, Pod Labuťkou. Jejich sortiment je velice bohatý, takže si každá firma může vybrat podle svých aktuálních potřeb.

Předměty na konference

Aby organizace konference či jiného setkání klapla na jedničku a vše zdárně probíhalo, nesmíte podcenit žádný detail. Úspěšný průběh zaručí dokonalá připravenost a zajištění praktických předmětů jako jsou visačky a jmenovky pro pořadatele. Každého účastníka akce nepochybně potěšíte nějakou drobností, kterou může být poznámkový blok a propiska, papírová taška, nebo lanyard, což je jinak řečeno šňůra na krk. Může být vyroben z textilu nebo z PVC a plocha popruhu se často využívá pro reklamu. Lanyrd může být vybaven trojzubcem, což je rozepínatelný spojovací prvek oddělující přívěsek s karabinou od šňůry. Na karabinu lze zavěsit klíče nebo brýle.

Další tipy pro propagaci

K propagaci a reklamě mohou sloužit i takové maličkosti, jako jsou pásky na lyže nebo kufr, obaly na mobil či pouzdra na brýle. Právě proto, že se tyto drobnosti často používají, může být název či značka vaší firmy neustále na očích. Veškeré produkty, které firma Société nabízí, jsou zhotoveny z kvalitních a nezávadných materiálů a mají dlouhou životnost i při každodenním používání.

Různé drobnosti

K častým propagačním předmětům patří klíčenky. Malá klíčenka s potiskem je jednak praktická, a jednak může mít účinný reklamní účel. Dalším tipem může být kovový odznak Mick nebo Phil, ale také to mohou být papírové kelímky na nápoje, podložky pod myš, kravaty gumičky do vlasů či dokonce ponožky.