Tipy & rady

První legální chiptuning v Česku

Jak funguje první legální chiptuning v České republice? Získejte úpravu schválenou Ministerstvem dopravy ČR a můžete si být jisti, že úspěšně absolvujete STK i emise.

Chiptuning

Využijte možnost úpravy, která je plně úředně schválena Ministerstvem dopravy České republiky a její legální status můžete využívat i kdekoliv na světě. Chiptuning a jeho oficiální zápis do technického průkazu jsou zde pro vás. Díky úspěšné homologační zkoušce bylo získáno oprávnění k zápisu úprav do technického průkazu a úpravy vozidel jsou zcela legální – jedná se o úpravy atmosférických i přeplňovaných motorů. Využijte služeb první firmy, která v naší zemi získala na proces chiptuningu oficiální certifikaci.

Záruky při chiptuningu

Máte v plánu legální zvýšení výkonu motoru? Pouze kvalitní firma, která získala potvrzení pro první legální chiptuning v Česku, vám nabídne záruky, které jinde nedostanete. Získáte potřebnou záruku úspěšného absolvování STK, ale i záruku zachování zákonných emisních limitů. Navíc obdržíte záruku zachování životnosti motoru. Jaké další výhody můžete využívat? Na software řídící jednotky je poskytována záruka ve výši 10 let a na všechny realizované úpravy dostanete záruku 24 měsíců. Získejte výhody spolupráce s profesionály a využijte možnost chiptuningu na míru vašemu vozidlu.

Jaké jsou podmínky pro zápis

Abyste mohli svou úpravu oficiálně zanést do technického průkazu, ne nutné dodržet několik základních podmínek. Vozidlo například nesmí mít odstraněný DPF/FAP filtr, nesmí také mít zakázaný EGR/AGR ventil. Abyste byli při legální úpravě úspěšní, vaše vozidlo nesmí mít vypnuté lambda sondy a jeho motor musí být bez mechanických úprav.

Jak budete řešit chiptunning vy? Spolehněte se na služby prvního certifikovaného chiptuningu v České republice.