Tipy & rady

Chystáte k výměně stávající podlahy a tápete, která je pro vás ideální?

Stěhujete se do nového domu nebo bytu a stávající podlaha už pamatuje lepší časy? Přišel čas, kdy podlaha ve vašem domově potřebuje nutně vyměnit a vy nevíte, která podlaha je ideální právě pro vás? Domov tvoří maličkosti, které mu vdechnete jen vy. Interiér zařízený podle vašeho vkusu a potřeb způsobuje, že se v bytě či domě cítíte „doma“. Podlahy nepatří zrovna mezi maličkosti, naopak celému interiéru dominují, proto je potřeba jejich výběru věnovat zvýšenou pozornost. Společnost Floor Experts podlahy nabízí pouze ve vysoké kvalitě a to hned v několika variantách. To je také důvodem, proč jsou schopni uspokojit téměř jakoukoliv poptávku.

Dřevěné podlahy

Ačkoliv se neustále objevují nové materiály, na špičce oblíbenosti v použitých materiálech do interiéru je stále dřevo a dřevěné podlahy nevyjímaje. Dřevo se řadí mezi „teplé“ materiály, které touto vlastností „ohřejí“ celý interiér. Jeho další výhodou je, že ho můžete kombinovat s jakýmkoliv jiným materiálem a chybu rozhodně neuděláte. Dřevěné podlahy, včetně těch parketových, vybírejte nejen z velkého množství dekoru, ale také tloušťky.

Laminátové podlahy

Laminát je materiál, který vzniká lepením více vrstev. Nejčastěji imituje dřevo, ovšem vybírat lze i z jiného dekoru. Kvalita laminátových podlah je mnohem vyšší než tomu bývalo v minulosti. Díky vysoké kvalitě, snadné údržbě a nízké ceně se řadí mezi nejoblíbenější typy podlah.

Vyjma koupelny ji lze použít do jakéhokoliv prostoru, proto snadno sladíte interiér celého bytu v jednotný celek.

Vinylové podlahy

Vinyl si získává stále větší oblibu především pro své antistatické a antibakteriální vlastnosti, což oceňují především alergici a rodiče malých dětí. Navzdory tomu není údržba vinylu nijak náročná. Vybírejte z mnoha barevných provedení. Klikněte zde a přesvědčte se sami, že s vinylem bude váš domov nejen bez bakterií, ale také útulný.