Tipy & rady

Frustrace ze seznamování? Zkuste to online na randino.cz

Možná máte právě teď ten pocit, kdy už nevíte jak dál a říkáte si, že chodit už po několikáté na rande je pěkná otrava, hlavně když tam na vás čeká někdo úplně jiný, než byl na fotkách a tak dále. V klubech a barech už to také není ono, protože zdejší lidé neodpovídají vašemu stylu, případně ve vaší věkové kategorii je výběr také velice omezený. Jak dál? Vzdát to snad? Ne, nikdy! Zkuste online seznamky a začít můžete třeba na seznamce randino.cz.

Jednoduchá seznamka, rychlé vyhledávání

Stačí zadat na seznamu nebo na google dotaz „seznamka“ a vyskočí na vás spousta výsledků. Nás ale zaujala jedna nenápadná seznamka, o které jsme ještě neslyšeli a ta se jmenuje randino.cz. Její prostředí je velice snadné, na hlavní stránce jsou rychlé odkazy na vyhledávání uživatelů podle toho, co vás zajímá. Když už jsme u vyhledávání, je tady pár předvoleb, ale ty nám bohatě stačily k tomu, aby na výpisu zůstali pouze lidé, kteří nás zajímají.

Jednoduchost vyhledávání je na seznamce zásadní, protože často se stane, že zvolíte jednu předvolbu navíc a už nikoho nenaleznete. A je to často i proto, že ten člověk prostě tuto informaci nemá vyplněnou. Na randinu nám bohatě postačily tyto předvolby uvedené níže.

Hlavní předvolby vyhledávání na seznamce

  • Zajímají mě: vyberete si zde, jestli vás zajímají muži nebo ženy
  • Věk: vyberete věkový rozsah. Pokud hledáte někoho stejně starého, doporučujeme s tolerancí plus mínus pět let
  • Odkud: pokud je pro vás zásadní lokalita, můžete si vybrat buď kraj nebo konkrétní město
  • Vztah, zájem: vyberete si například vážný vztah, nezávazný flirt, nebo zajímavý zájem zážitky a akce, případně business

Doplňující předvolby na seznamce

  • Stav: stav často lidé nevyplňují přesně a vlastně by se všechny daly rozdělit pouze na to, jestli je člověk jakkoliv zadaný, nebo ne. Tak proto bychom tuto volbu nechali ke konci
  • Hledající: můžete specifikovat koho dotyční lidé hledají. Takže snadno můžete vyhledat pouze muže, kteří hledají ženu a naopak, případně využít k vyhledání LGBT profilů

Registrace je snadná, rychlá a za chvíli se seznamujete

Zahoďte frustraci, jdeme na to. Rozhodně doporučujeme registraci, protože bez ní budete i na této seznamce pouhým pozorovatelem. Stačí vyplnit pár údajů, potvrdit svůj email, během dalších 5 minut hezky vyplnit svůj seznamovací profil, nejlépe včetně fotek, a můžete se začít seznamovat. Navíc jako přihlášený uživatel můžete velice pohodlně a snadno komunikovat s ostatními lidmi. Takže to neodkládejte a registrujte se.

Jaké další seznamky vyzkoušet?

Doporučujeme vyzkoušet postupně klidně všechny seznamky, protože i na té nejmenší seznamce s pár desítkami profilů může být ten prvý protějšek. Je vhodné začít obecnými seznamkami a později přidat případně seznamky, které se specializují buď na konkrétní věkovou skupinu – například nějaká seznamka pro seniory, nebo seznamky na nějakých větších tématických portálech. Pokud máte nějakou vášeň, nebo koníček, bez kterého si nedokážete život přestavit, pak je tento typ seznamovacích serverů ideální právě pro vás.

Určitě to nevzdávejte, nepropadněte frustraci a pojďte do toho naplno. Všeho všudy vám stačí pár minut denně vyhrazených na online seznamování a uvidíte, že se i na vás brzy usměje štěstí.