Ostatní

Úklidová technika pro venkovní i vnitřní úklid

Pokud hledáte stroje pro venkovní či vnitřní úklid, obraťte se na společnost Unikont. Veškerou nabídku naleznete na stránkách https://www.unikont.cz/. Vybírat si zde můžete ze široké nabídky úklidové techniky od předních výrobců. Patří mezi ně značky HAKO, GHIBLI, RIBO, WIELAND nebo MULTICAR. Všechny modely nabízejí jednoduchou obsluhu a údržbu a pracují velmi efektivním způsobem. Díky těmto vlastnostem jsou velmi žádané.

Prioritou společnosti je především kvlaita techniky a garance kvalitního a rychlého servisu, v případě potřeby.

Úklidová technika venkovní

Kromě již výše zmíněných značek společnost Unikont nabízí také zimní a letní nástavby. Mezi nejvýznamnější modely patří především lehká užitková vozidla značky Multicar nebo Hako. Jsou mnohostranně využitelná a to díky nosičům nástaveb, které umožňují jejich variabilitu. Nejčastěji se využívají pro úklid a údržbu měst a obcí. Kromě využití v komunální sféře nacházejí uplatnění také v hospodářství odpadovém, v průmyslu stavebním, v zemědělství a oblasti zahradnictví. Jako výměnné nástavby lze využít radlice, kartáče, sypače, lisy na odpad, mycí lišty, kropicí nástavby nebo vodní cisterny.

Úklidová technika vnitřní

Nabídku vnitřní úklidové techniky využívají především obchodní řetězce, nadnárodní korporace, ale i malé a střední firmy. V nabídce se nachází široké portfolio strojů určených pro vnitřní úklid. Patří mezi ně podlahové mycí stroje, stroje zametací a leštící, vysavače, ale také úklidové pomůcky a prostředky pro úklidovou chemii.

Velmi oblíbené jsou scrubmastery, které se velmi snadno přepravují a používají se především pro čištění menších podlahových ploch. Velkou výhodu má vystupující hlava diskového kartáče, která umožňuje čištění blízko krajů. Dokonalý úklid tvrdých a hladkých podlah zajišťuje diskový kartáč. Dobrou ovladatelnost nabízí kompaktní konstrukce. Dobíjení baterie lze zajistit z jakékoli standartní nabíječky.