Ostatní

Jak na komplexní řízení společnosti? Obstarejte si CRM systém

Řízení společnosti nevypadá v každé firmě stejně. Někde používají především diář a telefon, jinde mají velké množství programů a snaží se vše řídit s jejich pomocí. Pokud chcete fungovat jako moderní společnost, musíte mít přístup ke všem důležitým datům, mít o všem přehled a především používat jen jeden nástroj – CRM systém. Používání zastaralých způsobů nebo velkého množství programů jen způsobuje, že si přiděláváte práci, máte ve všem chaos a pracujete neefektivně. Řízení firmy vůbec nemusí být náročné a možná zjistíte, že na něj není potřeba ani tolik lidí, když zvolíte vhodné řešení pro komplexní správu.

AutoCRM je moderní české řešení

AutoCRM je nejpokročilejším CRM systémem, který je plně v češtině a komplexní řízení firmy vám umožní. Mnoho programů na trhu má množství funkcí, které firmy nepotřebují a jen jim překáží. Tento CRM systém vám bude upraven na míru, aby obsahoval jen ty funkce, které potřebujete. Má přehledné rozhraní, ve kterém budete mít jednotlivé entity pode toho, čemu se chcete věnovat, od fakturace až po zaměstnance nebo třeba správu reklamních kampaní.

Přístup k systému můžete mít nejen vy, ale všichni vaši zaměstnanci.

Celá vaše firma jím může být propojena. Se zaměstnanci můžete komunikovat, posílat jim další práci a sledovat jejich harmonogram, abyste viděli, jak jsou vytížení. Můžete je přiřazovat k projektům a projekty spravovat tak skvěle, že uvidíte, v jakém jsou stavu a jaká je jejich návaznost. S přehledným sledováním vám pomůže Ganntův diagram a řadu informací si můžete zobrazovat v přehledných grafech. Můžete zde mít i emailového klienta, komunikovat s klienty, mít u nich uvedené všechny potřebné informace a dokonce jim zde vytvářet nabídky a rozesílat newslettery. Program je tak univerzální, že ho používají firmy všech velikostí i zaměření. Skvělé je, že si ho můžete vyzkoušet zdarma, navštivte web AutoCRM.cz a zjistěte, jak velkým přínosem bude pro vaší firmu.