Ostatní

Moderní interiérový design? Vsaďte na 3D tapety

Rádi byste oživili váš nudný interiér a přenesli do něj jedinečný prvek? Rádi byste část vašeho interiéru proměnili třeba v zahradu? V takovém případě oceníte 3D tapety na zeď, které dokážou opravdové divy. I návštěva bude z jejich efektů doslova u vytržení.

Osloví na první pohled

3D tapeta je moderním typem dekorace, se kterým se v interiérech jen tak nesetkáte, což je velká škoda. Jedná se totiž o jednu z nejmodernějších interiérových dekorací, která poskytuje unikátní vizuální efekty. Nejedná se totiž o zcela běžné tapety na zeď. Váš interiér doslova posune na jiný level a zaujme na první pohled. 3D tapety se však hodí nejen do běžných interiérů domácností, ale také do restaurací, hal či hotelů.

3D tapeta se totiž nehodí jen do velkých místností, ale i do menších interiérů. Vždy však záleží na volbě vhodného vzoru.

Přeneste se do přírody

Díky 3D tapetě se můžete snadno přenést do přírody či ve vaší domácnosti vykouzlit zajímavou atmosféru. 3D tapety na zeď dokáží prostor také prakticky zvětšit a rozšířit. Vybírat si totiž můžete z pestré nabídky nejrůznějších tapet s množstvím vzorů, ať už se jedná o přírodní scenérie, 3D obrazce, efekt odkryté zdi apod. Především tapety s přírodními vzory dokáží opravdové divy. Snadno se tak ve vašem obývacím pokoji budete cítit jako v lese, na louce či u vodopádu. 3D tapety s přírodním vzorem navíc působí uklidňujícím dojmem.

Praktické a designové

3D tapety však nejsou jen designovým doplňkem, který zajímavě oživí interiér. Jedná se také o pomocníka v optickém zvětšení místnosti. Díky 3D tapetě totiž můžete ze zdi vykouzlit průchod, trámový či pohled do další místnosti. Skvěle se 3D tapety hodí například do obývacích pokojů, které bývají rozměrově větší, a můžete je zajímavě designově ladit.