Ostatní

Chcete založit společnost? Obraťte se na experty v oboru

Je mnoho činností, které můžeme dělat svépomocí a tím ušetřit. V mnoha případech je však mnohem lepší volbou obrátit se na specialisty. Jedná se především o důležité kroky, které vyžadují určitou odbornost. Většina podnikatelů si nepřeje zůstat malými podnikateli, ale přejí si růst, zvětšovat svůj zisk a časem si založit společnost. Je i vaším cílem disponovat společností s ručením omezeným? Nemusí to být tak těžké.

Jak na založení společnosti

Zapomeňte na zakládání svépomocí, které vám vezme velké množství úsilí, času a tím pádem i peněz. Mnohem výhodnější je využít službu zakládání sro, kterou vám nabídne firma na Companyconsulting.sk. Co vlastně tato služba obnáší? Spojíte se s experty a oni vám za poplatek založí společnost na míru. Dohodnete se na důležitých detailech, jako je název, jednatelé, základní kapitál a další. Následně se společnost založí a převede na vás. Jde o rychlý proces a během několika dnů se z vás mohou stát jednatelé ve své vlastní společnosti.

Každá společnost musí mít sídlo a pro některé je to velký problém. Pokud pracujete z domova, často se stěhujete nebo třeba nemáte provozovnu na místě, kde byste chtěli mít sídlo, nabízí se vám jiné řešení. Nemusíte si nikde pronajímat drahé prostory, stačí si pronajmout virtuální sídlo. Jedná se o službu, kdy si pronajmete adresu, jedná se o velmi levnou službu a získáte s ní sídlo na některé z prestižních adres v hlavním městě. Vy sami si můžete vybrat, kterou adresu budete chtít. K tomu můžete využít službu, kterou je virtuální kancelář pro sídlo. Na daném sídle můžete mít více než jen poštovní schránku. Když si zajistíte virtuální kancelář, pracovníci vás budou informovat o každé poště, která vám dorazí, mohou vám ji skenovat a přeposílat na zvolenou adresu, třeba k vám domů. Můžete tedy na sídle fungovat, i když zde fyzicky nebudete. Pokud budete mít nějakou obchodní schůzku, můžete si pro ní v místě sídla pronajmout reprezentativní konferenční místnost nebo prostory pro školení. Více informací najdete na Companyconsulting.sk.