Ostatní

Investice do PPC reklamy má řadu výhod

Propagujete své webové stránky? Pokud jde o firemní web nebo o eshop, tak by měla být propagace samozřejmostí, ostatně je to jediný způsob, jak na web dostat návštěvníky. Z mnoha forem propagace patří mezi nejlepší možnosti většinou SEO a PPC. SEO má dlouhodobý přínos, ale trvá u něj, než se jeho efekt projeví. Pokud chcete zaznamenat vyšší návštěvnost co nejrychleji, PPC reklama je pro vás ideální možností.

Benefity PPC reklamy

PPC reklama může být spuštěna už do několika dnů a pomůže k mnoha návštěvníkům i zcela novému webu. Jde o cílenou reklamu, u které se snadno reguluje rozpočet a platíte zde jen za ty uživatele, kteří na vaší reklamu kliknou a dostanou se přes ní na váš web. Nejlepší inspirací je vidět PPC reklamu u ostatních, s PPC reklamou se setkáte pokaždé ve vyhledávání i v obsahu mnoha webů. Její podoby jsou různé, od obrázků až po textovou reklamu, videoreklamu nebo třeba i prodejní reklamu se zobrazením produktů. PPC reklama se neprovozuje jen na jedné platformě, může se provozovat třeba přes Google Ads, ppc seznam (Sklik), ale třeba i na Facebooku.

Jak s PPC začít?

Neudělejte chybu už při prvním kroku, kterým je PPC svépomocí. To by pro vás mohlo znamenat jen mnoho ztraceného času i peněz. Namísto toho se raději obraťte na zkušenou marketingovou agenturu na PPCprofits.cz. Ta se s vámi domluví na detailech a na základě vašeho rozpočtu spustí úspěšnou PPC kampaň, kterou správně nastaví a bude ji celou dobu optimalizovat tak, aby vám přinesla co největší přínos. Spolupráce bude zcela transparentní, takže můžete bez omezení přistupovat do reklamního účtu, ale budete mít přístup i k analytickým nástrojům. Navíc budete dostávat reporty, abyste viděli, jaký má pro vás PPC efekt. Agentura vám pomůže ve více směrech, může vám zajistit výhodnou službu google nákupy a pomůže vám i s dalšími druhy propagace, třeba se SEO.