Ostatní

Drone light show se ve všech směrech ukazuje jako lepší varianta než ohňostroj

Ohňostroje jsou součástí silvestrovských oslav, svateb, městských slavností, kulturních a sportovních akcí, dokáží způsobit úchvatnou podívanou, ovšem vybírají si za to vysokou daň. Drone light show naproti tomu dokáží vykouzlit ještě úchvatnější show bez vedlejších „účinků“.

Světelné show dronů se liší od ohňostrojů v zásadních věcech.

Drony jsou ohleduplnější alternativou

Drony jsou opakovaně použitelné a neprodukují chemické a hlukové znečištění, což je jejich obrovskou výhodou. Na světě však existuje jen několik desítek společností, které mají patřičná povolení, školení, technické dovednosti a zásoby pro plánování a realizaci světelné show s drony. Jednou z takových společností je MAGIC DRONES s.r.o. Jejich specializace spočívá ve vytváření dynamické dronové světelné show.

Po otevření jejich webu magicdrones.cz zjistíte, že drone show jsou velmi variabilní.

Pokud jste majitelem firmy a pořádáte firemní akci, může se na obloze objevit logo vaší společnosti. Pro děti lze vytvářet imitace oblíbených pohádkových postav. Na svatbě obrazce s tématikou lásky, zkrátka cokoli, co nějakým způsobem připomíná událost, kde se světelná show s drony odehrává.

Jedinečný zážitek bez zásahu do životního prostředí

Drony používané k vytváření světelných show jsou vybaveny mnoha senzory, včetně Global Positioning System (GPS) a výkonným LED světlem, které dokáže vytvořit více než čtyři miliardy barevných kombinací. To umožňuje těmto dronům produkovat větší škálu efektů než ohňostroje a prezentovat téměř neomezené možnosti uměleckého vyprávění na obloze. Drone show může představovat nejen jednotlivé efekty, ale také souvislý příběh.