Ostatní

Nechte zlikvidovat svůj vůz výhodně a spolehlivě

Máte nadbytečný vůz, který vám jen zabírá místo a přidělává starosti? V takovém případě se obraťte na společnost, která váš vůz zlikviduje. Na trhu je mnoho firem, které působí jen jako překupníci a vůz jen přeprodají dál, třeba do zahraničí. Vyhýbejte se takovým firmám a kontaktujte přímo certifikovanou recyklační společnost, kterou najdete na SbohemAUTO.cz. Zajistí vám profesionální ekologickou likvidaci autovraků.

Získejte za svůj vrak zaplaceno

Společnost vám zajistí ekologickou likvidaci i s odtahem zdarma. Nemusíte tedy se svým vozem nikam jezdit nebo nikam dopravovat nepojízdný vůz. Pracovník ho u vás naloží a odveze ho. Mnoho společností dělá likvidaci pouze zdarma, zde vám však za váš autovrak vždy zaplatí a dostat za něj můžete až 5000 Kč. Stačí zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 10 12 15 a zde si můžete ověřit výkupní cenu vašeho vozidla. Operátorovi sdělíte všechny potřebné informace, jako je výrobce, stáří, stav a další. Následně zpracuje nejvýhodnější možnou nabídku a když s ní budete souhlasit, pro vůz si společnost přijede.

Kromě ekologické likvidace a zaplacení získáte také zdarma poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. Společnost vykupuje nejen osobní, ale také nákladní vozidla. Všechna vozidla jsou likvidována podle platných předpisů. Pracovníci společnosti jsou vám k dispozici nonstop a kdykoliv jim můžete zavolat.

Zajímá vás, jak probíhá likvidace vozidla odhlášení? Abyste mohli vozidlo odhlásit z registru, neobejdete se bez protokolu o ekologické likvidaci vozidla. Ten vám vystaví pouze akreditované recyklační centrum. Na webu můžete společnost nejen kontaktovat, také slouží jako zdroj mnoha důležitých informacích, které byste měli o likvidaci vozu vědět. Více informací tedy najdete přímo na webu SbohemAUTO.cz.