Ostatní

Originální zábavu přináší světelná dronová show

Světelná dronová show je jednou z možností, jak zaujmout návštěvníky veřejných i soukromých akcí. Jedná se o ojedinělou show, kterou nabízí společnost MAGIC DRONES. Realizovat ji může v Čechách, na Slovensku, ale i v celé Evropské unii.

Proč právě drone show?

Jedná se o ojedinělý světelný zážitek. Drony tančí na obloze a předvádějí předem naprogramovanou světelnou show. Spařit můžete různý počet dronů. Společnost MAGIC DRONES aktuálně nabízí až 200 dronů najednou. Show je viditelná ve vzdálenosti větší, než jeden kilometr. A na co se můžete těšit? Drony mohou vytvořit nápisy, loga, postavy, různé objekty, animace a dokonce mohou vytvářet i příběh. Během produkce se seskupují do různých leteckých formací, které jsou předem naprogramované. Show se dá kdykoli opakovat a na jeden večer si můžete objednat i několik různých sestav. Celá show se dá doplnit hudebním doprovodem nebo laserovými efekty. Je citlivá k okolí, eliminuje vznik požáru a je bezpečná.

Jak je zajištěná bezpečnost?

Jedná se o jednu z priorit. Při návrhu show programátoři společnosti vyhodnocují případná rizika, která jsou spojená s místem, kde bude probíhat produkce. Mezi drony a publikem, případnými objekty, je vždy dostatečná a bezpečná vzdálenost. Show chrání hned několik bezpečnostních prvků, díky kterým piloti ovládají drony a to dokonce na jednotky centimetrů. Před každou produkcí dojde k vytvoření ochranných zón. Ty dronům nedovolí, v průběhu celé show, opustit jejich letovou zónu. Každý dron je bedlivě, během celé produkce, sledován a probíhá jeho kontrola v reálném čase.

Všichni piloti splňují potřebné certifikace a zkoušky dle EASA. Společnost pak splňuje registraci jako provozovatel bezpilotních systémů u Úřadu civilního letectví České republiky a také má sjednáno dostatečné pojistné krytí.