Inspirace

Komplexní služby v oblasti likvidace dokumentů? Obraťte se na profesionály

Sháníte profíky ve svém oboru, kteří vám pomohou s ekologickou likvidací dokumentů, dokladů či jiných datových nosičů? Přinášíme vám tip, jak si s tímto problémem rychle a snadno poradit.

Zbytečné dokumenty

Rušíte firmu, nebo ve firmě proběhl velký úklid spojen s vyřazováním některých dokumentů? Nevíte, co s vyřazenými datovými nosiči a dokumenty? Obraťte se na profesionální likvidační firmu, která vám s tímto problémem pomůže. Materiály odveze, skartuje a vystaví vám doklad o celé likvidaci. Nemusíte se už zatěžovat postupným likvidováním dokumentů, vše bude zlikvidováno snadno a rychle opravdovými profesionály.

Likvidace

Hledáte možnost skartace dokumentů v Praze? Obraťte se na společnost Ekoskart, která vám nabízí komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a dalších nosičů. Provádí zcela bezpečnou a k přírodě šetrnou, tedy ekologickou, skartaci nosičů. Poradí si například i s disketami, CD, DVD, ale také s občanskými a řidičskými průkazy, pasy, platebními kartami atd. Likvidace je prováděna velkokapacitní skartovačkou.

Nabízené služby

Dokumenty a nosiče určené ke skartaci si od vás vyzvednou a bezpečně přepraví. Možný je taký váš osobní dohled během skartace, aby byla transparentnost maximální. Po skartování je vám vystaven protokol o ekologické likvidaci a odpad je následně zaslán do papírny k finálnímu zpracování. Po skartaci jsou vám vráceny prázdné pytle a šanony. Vše je odborně znehodnoceno a veškeré úkony se provádějí ve střeženém objektu, nemusíte mít tedy žádné obavy o bezpečnost důvěrných dat.

Snadno a rychle

Prohlédněte si na stránkách ekoskart.eu nabízené služby podrobněji a stejně také ceník služeb. Seznámíte se tak blíže s tím, co vás během skartace čeká a na jaké služby se můžete těšit.