Inspirace

Trh s oblečení – pořiďte si levné a pěkné kousky oblečení

Chcete oživit a doplnit před dovolenou a začínajícím létem svůj šatník? V obchodech jsou některé kousky podle vás zbytečně drahé a pořídit jich několik vám může udělat díru do finančního rozpočtu. Je opravdu nutné kupovat oblečení za vysoké částky, když můžete vyzkoušet jiné a stejně efektivní metody? Oblečení tak můžete pořídit až o půlku levněji, což je jistě dobrý důvod. Tržiště s oblečením je místo, kde pořídíte moderní a krásné kousky a to za zlomek cen!

Moderní a levné oblečení

Online Sekáč je místem, kde se prodávají nejrůznější kousky oblečení. Většinou kousky, které již někdy někdo nosil, ale stále jsou v tak dobrém stavu, že si je může pořídit někdo, komu udělají radost a ještě je vynosí. Nejde jen o obyčejný second hand, jde o tržiště s oblečením. Mají velmi přísný výkup oblečení, čímž se snaží eliminovat obnošené kousky oblečení. Takže si můžete vybírat dámská trička bez problémů, oblečení nebude nijak obnošené a sešlé. Přemýšlíte, že si nějaké nové kousky pořídíte? Nebo chcete vytřídit skříň a máte pár věcí, které by někomu mohly udělat radost?

Výkup oblečení se řídí pravidly. Například nevykupují kousky, které na sobě mají známky obnošení, jsou seprané, příliš vytahané oblečení, trička a další kousky. Také do výkupu neposílejte oblečení poškození, například s fleky a skvrnami, dírami, psími nebo zvířecími chlupy. Oblečení na sobě nesmí mít žmolky, nefunkční zipy, chybějící knoflíky, druky a spoustu dalších věcí. Jednotlivé kousky musejí být vyprané a také složené.

Co neposílat?

Výkup se vztahuje jen a pouze na oblečení, nevykupuje se ložní prádlo, deky, polštáře nebo také spodní prádlo. Obuv se vykupuje pouze nová. Nejste-li si jistí, zda daný kousek patří do výkupu, pošlete jen takové kousky, které byste si sami koupili nebo je dále nosili. A co si můžete pořídit? Halenky, sukně, noční košile, tuniky, svetry, šaty nebo dámské plavky. Máte z čeho vybírat!