Ostatní

Najděte v Praze nejlevnější parkování u letiště

Plánujete let letadlem? Většina Čechů využívá k létání letiště v našem hlavním městě, tedy Letiště Václava Havla Praha. Každoročně odbaví miliony cestujících a pravděpodobně jste ho už využili také. Mnoho lidí ho zná pod starším názvem Ruzyně. Když se rozhodnete letiště využít, měli byste také promyslet, jak se na letiště dostanete. Může vás na něj někdo odvést? Možná přemýšlíte o taxi. Nejpohodlnější je samozřejmě doprava vlastním vozem.

Jak vyřešit parkování?

Pokud se na letiště vydáte vlastním vozem, zajisté vás zajímá, jaké je nejlevnější parkování na letišti v Praze. Samotné letiště nabízí parkovací místa, ale jsou velmi obsazená a drahá. Stále pro vás ovšem existuje řešení a tím jsou přilehlá parkoviště nedaleko letiště. Nabízí velké množství parkovacích míst, která můžete využít. Nejedná se o žádná obyčejná parkoviště s volným přístupem, ale o kvalitní oplocená parkoviště, která jsou nonstop hlídaná. Na takovém parkovišti je váš vůz jako v trezoru. Jak si zde zajistit parkovací místo?

K tomu slouží online parkovací systém Parklot, který najdete na webu parklot.cz. Jeho použití je velmi snadné a zvládne to kdokoliv. Nachází se zde přehledný formulář, ve kterém si jako první vyberete preferované letiště, v tomto případě letiště v Praze. Následně si zvolíte datum a čas odjezdu a příjezdu. Poté potvrdíte hledání a během chvilky se vám zobrazí volná parkovací místa i s celkovou cenou za parkování. Vy si ze zobrazených míst jedno vyberete a následně zarezervujete. Poté už se jen stačí k parkovišti vydat a vůz zde zanechat. Bez parkovacího lístku s ním nikdo cizí neodjede. Přímo na parkovišti vás vyzvedne pohodlný a klimatizovaný autobus, který vás odveze až na letiště. Díky systému Parklot bude vaše cestování letadlem pokaždé bezstarostné. Kromě letiště v Praze ho můžete využít i další mezinárodní letiště v tuzemsku i v zahraničí.