Ostatní

Plot aneb Ať ve městě nebo na vsi nechceme být jako v kleci

Povedlo se vám dostavět váš vysněný dům? Gratulujeme, tím ale samozřejmě starost o něj nekončí, je třeba dotáhnout ještě spoustu dalších věcí. Například soukromí, pokud se nechcete stát zvířátky v ZOO, budete muset překazit plán kolemjdoucím zvědavcům a postavit jim do cesty plot. Chce to ale pořádný, mohutný a hlavně neprůhledný plot, abyste se za ním mohli cítit v soukromí a bezpečí. V takovém případě vsaďte na betonový plot, který je neprůhledný, odolný, stabilní, ale zároveň také estetický a variabilní, takže si každý může sestavit vlastní variantu betonového oplocení, která mu bude vyhovovat a bude ladit s domem.

Proč betonový plot

Betonový plot je vyroben z kvalitního betonu českého certifikovaného složení, zde se nevyplatí šetřit a pořizovat polské napodobeniny. Pořádný betonový plot má totiž dlouhou životnost, je odolný a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Navíc bydlíte-li u rušné cesty, bude fungovat zároveň i jako protihluková stěna.

Betonový plot snadno přizpůsobíte vašemu domu, stačí vybrat vhodnou barvu a také dekor. Plot se skládá z plotových dílců a sloupků, dekor a barvu vybíráte samozřejmě u všech částí plotu. Základní šedá je v současné době velmi moderní barva, dost možná se ale zrovna k vašemu domu vůbec nehodí, vyberte si tedy jinou, kombinujte s dekorem a vhodným zakončením plotu. Můžete si vybrat, zda budete chtít plot dekorovaný z jedné strany nebo oboustranný, který má atraktivní vzor z vnitřní i vnější strany. K některému domu se hodí nižší betonový plot, jinde si můžete dopřát skutečné soukromí díky vysokému plotu.

V každém případě se ale spolehněte vždy na zkušenou firmu, která váš plot zrealizuje. Kulkabex, s.r.o. nabízí léta praxe a zkušené montážníky, kteří dovedou poradit a váš plot dovedou k dokonalosti. Postarají se o dopravu, odbornou montáž betonového plotu i veškerý další servis.