Tipy & rady

Odpočiňte si u her

Hry hrajeme pro uklidnění a odreagování se. Nikoho nebaví rozčilovat se stále dokola nad tím, že se mu hra dlouho načítá, že se mu začne uprostřed bojové scény zasekávat či rozpadat obraz. Také se vám to stává? Potom je na čase vyměnit váš herní PC za novější model. Zřejmě jste dosáhli na hranici jeho výkonnosti a je třeba jeho výkon zvýšit, nebo si pořídit nový herní stroj. Nové moderní hry jsou mnohem náročnější než ty starší, často se proto stává, že váš PC zvládne bez obtíží starší hru, ale nová v maximálním rozlišení už je na něj příliš.

Když to chce nový PC

Kdo rozumí hardwaru a sleduje novinky, je schopen si herní PC sestavit sám. Pokud se však tolik nevyznáte, je lepší nechat PC sestavit odborníkem, nebo prostě koupit sestavu hotovou. S výběrem kvalitních komponent byste si možná poradili, ale problém může nastat s kompatibilitou jednotlivých částí. Mohlo by se stát, že svému PC věnujete čas i peníze, ale kýžený efekt se nedostaví. Vsaďte tedy raději na ověřené herní PC sestavy. Navštivte specializovaný internetový obchod Herni-PC-sestavy.cz, kde naleznete široký výběr různých herních sestav, které jsou rozdělené do několika kategorií podle výkonnosti.

Podle čeho vybírat

Výběr záleží především na tom, jaké hry chcete hrát. Čím novější a náročnější, tím výkonnější PC je třeba si pořídit. Nejnižším základem pro nenáročné hráče starších her nebo onlajnovek jsou PC sestavy Wildcat. Střední třídou jsou potom herní PC sestavy, které zvládnou i náročnější hru, jsou Panther nebo Leopard. Pokud si však potrpíte na nejnovější a nejnáročnější hry a pokud možno chcete mít i rezervu výkonu do budoucna, potom volte některou z nejvýkonnějších PC herních sestav. Mezi ty patří Zombie Machine a Elite Gamer, se kterými si vychutnáte skutečně každou hru na maximum. Vyberte si i vy ze široké nabídky herních PC sestav podle vašich priorit a potřeb.