Ostatní

Veselé boxerky a ponožky

Některá česká přísloví jsou moudrá a pravdivá. Zvláště ta, která se týkají humoru, kterého není nikdy dost. Například je pravdou, že veselá mysl je půl zdraví. Také je známo, že s úsměvem jde všechno lépe. Pokud patříte k lidem, kteří se dokáží radovat i z maličkostí, můžete svému partnerovi například koupit vtipné boxerky. Skvělou příležitostí pro takovýto netradiční a vtipný dárek je například svátek svatého Valentýna. Potvrzuje to i samotný název obchodu Valentins Company s.r.o., který boxerky, ale i další vtipné zboží nabízí.

Nabídka vtipných boxerek

Darovat manželovi, milenci či kamarádovi vtipné boxerky znamená jistotu, že dotyčný bude mít z dárku radost. A nemusí to být ani na Valentýna, ale třeba k narozeninám, svátku či pod vánoční stromeček. Takový set 3+3 vtipných boxerek, znamená vždy s novým dnem nový vzor. Set obsahuje tři kusy boxerek s vtipným designem a další tři kusy dostane kupující zdarma jako dárek. Navíc jsou vtipné boxerky vyrobeny z měkkého a příjemného materiálu vhodného pro citlivou pokožku. Složení boxerek je 95% bavlna a 5% elastén, takže jejich nošení je pohodlné a velice příjemné. Teprve veselý design vtipných boxerek udělá z mladého kluka správného šviháka.

 

Veselé ponožky

Ani ponožky nemusí být fádní, jednobarevné či pruhované. Čím barevnější, tím vtipnější. A dokonce mohou být na ponožkách i různé obrázky. Z nabídky obchodu Valentins Company si můžete vybrat nejrůznější vtipné ponožky, a to stejně jako u boxerek v 3+3 setech. Set obsahuje 3 páry bláznivých ponožek a k tomu 3 kusy vtipných boxerek zdarma. Další variantou je set s ponožkami a k tomu jako dárek boxerky. Vtipné ponožky potěší každého člověka, který nezkazí žádnou legraci a navíc jsou v současnosti obrovským trendem. Na nohách se příjemně nosí díky materiálu, kterým je bavlna (65%), polyamid (15%), polyester (15%) a elastan (2%).